VIP seminář s hvězdou

Připomínáme všem zájemcům o seminář s VIP hvězdou Emilem Martirossianem, že registrace probíhá už zítra ( 16.11.2019 ) v 11.00 hodin v univerzitním kampusu v Brně Bohunicích. Stále máme ještě pár volných míst, tak se můžou dostavit i další zájemci o tento seminář.

 

HLAVNÍ VIP HVĚZDA LETOŠNÍ BUDOSHOW

Poprvé v historii brněnské Budoshow se bude prezentovat ukázkou styl bojového umění JEET KUNE DO, který založil legendární mistr BRUCE LEE. Hlavní host je z Anglie a přijede za námi do Brna, aby ukázal divákům tento jedinečný styl sebeobrany. Podařilo se nám s ním také domluvit seminář pro veřejnost, který se bude konat v sobotu 16.listopadu v Brně. Máte se na co těšit. Brzy budou propozice na seminář zveřejněny.

 

                                          

 

Sifu Emil Martirossian

Urban Combat JEET KUNE DO

 

Sifu Emil Martirossian – Angličan arménského původu, narozen 29.12. 1977, mistr bojových umění, choreograf a koordinátor bojových scén ve filmu a v televizi např.Batman Begins 2005, Batman 2010 – Temný rytíř stoupá, Osamělý vlk – 1998/2002 TV, Lucky Man – Tv series 2016 – konzultant bojové choreografie atd…

Bojová uměníJeet Kune Do –  v překladu „cesta zastavující pěsti“ – je bojové umění Bruce Lee.

Sifu Emil Martirossian je:

Instruktor JEET KUNE DO  pod Danem Inosantem a Taky Kimurou – oba přímí žáci Bruce Lee,

Instruktor filipínských bojových umění a Silatu pod Danem Inosantem,

Instruktor Taekwon-Do WTF (5.Dan), Taekwon-Do ITF (1.Dan), britský a evropský šampion v Taekwon-Do v letech 1994-95,98 a 2001, vyškolen v Tai Chi(čti Tai Či) sestrou Bruce Lee – Phoebe Lee,  dále cvičil i Kung – Fu 5-ti zvířat, Choi Li Fut (čti – čoi li fut), Thajský box, Jiu Jitsu (čti džiu džitsu) a Krav Maga.

Je také členem síně slávy bojových umění za přínos těmto odvětvím.

 

 

           

 

 

 

 

 

 

Hlavní pořadatel a organizátor Budoshow
Škola TAE KWON-DO CLUB BRNO ITF
Libor Macháň
Bohuslava Martinů 26, 602 00 Brno

Vytvořil ACMARK S.R.O.